Italijos Emilijos-Romanijos regione dėl potvynių uždaromi keliai

Italijos Emilijos-Romanijos regione dėl potvynių uždaromi keliai

Šiaurės Italijoje dėl intensyvaus liūčių sezono uždaromi kai kurie keliai. Labiausiai paveiktas šiaurės rytų dalyje esantis Emilijos-Romanijos regionas. Čia užsemti net keli greitkeliai. Vienas jų – antras pagal ilgį greitkelis Italijoje, A14 kelias, jungiantis Bolonijos ir Taranto miestus. Dėl pavojingų oro sąlygų kai kurios šio greitkelio atkarpos visiškai uždarytos.

A14 kelias nuo šiaurės Italijos iki jos pietinės dalies tiesiasi palei Adrijos jūra ir jungia penkis regionus: Emiliją-Romaniją, Markę, Abrucai, Molizę ir Apuliją. Dėl stiprių liūčių šis kelias uždarytas dvejose dalyse: nuo Bolonijos San Ladzaro iki šiaurinės Čezenos ir nuo šiaurinės Rimini dalies iki Faencos. Vairuotojai, važiuojantys A14 greitkeliu link šiaurės, kelią pakeisti turėtų Riminio išvažiavime.

Taip pat uždarytas Ravenos miesto apylinkėse esantis D14 kelias. Juo važiuoti draudžiama visomis kryptimis. E45 kelio dalyje, jungiančioje Sansepolcro ir Ravenos miestus, uždrausta važiuoti vilkikams. Šiuo keliu link šiaurės važiuojantiems vilkikų vairuotojams privaloma iš greitkelio išvažiuoti Sansepolcro išvažiavime ir maršrutą tęsti SS73 keliu. Kitu atveju taip pat galima važiuoti A1 greitkeliu.

Šios potvyinių sukeltos sąlygos tik prastėja – daugėja nelaimių skaičius, mirė aštuoni žmonės, daug pastatų liko užtvindyti. Prognozuojama, jog liūtys tęsis iki gegužės mėn. pabaigos, todėl tikėtina, kad nuo prastų oro sąlygų nukentėti gali ir kaimyniniai Emilijos-Romanijos regionai. Šalia esantis Markės regionas jau patyrė stiprų potvynį, kai kuriuose miestuose, pavyzdžiui, Pezare, užtvindyti keliai. Todėl tikėtina, kad situacija tik prastės.

Italijos Emilijos-Romanijos regione dėl liūčių uždaromi keliaiNuotrauka iš News Italy 24

Raktažodžiai: darbas vairuotojams, darbas tolimųjų reisų vairuotojams, kelių apribojimai, kelių draudimai