Austrijoje ir Vokietijoje planuojami svarbūs pasikeitimai

Austrijoje ir Vokietijoje planuojami svarbūs pasikeitimai

Būsimais metais Austrijoje ir Vokietijoje planuojama pradėti daug naujų rekonstrukcinių projektų. Dėl pagrindiniuose keliuose atliekamų kelio darbų ir naujų tiltų statymų bus stipriai trikdomas transporto priemonių eismas. Visą reikalingą informaciją apie šiuos pasikeitimus pateikiame šiame straipsnyje.

2025m. planuojama Austrijos Gries am Brenner savivaldybėje esančio Lueg tilto rekonstrukcija. Šis tiltas, kurio ilgis siekia beveik 2km, yra itin svarbi A13 Brenerio greitkelio atkarpa. Planuojami kelio darbai stipriai sutrikdys transporto priemonių eismą – 2025m. turėtų būti atidaryta tik viena eismo juosta, kai kuriomis dienomis bus visiškai stabdomas vilkikų eismas. Šiuo metu Brenerio greitkelio dalyje tarp Veronos ir Modenos taip pat atliekami kelio darbai, kurie tęsis iki gegužės 25d., 20val. Dėl jų šiuo metu yra trikdomas įprastas eismas.

Austrijos A10 Tauern greitkelis yra vienas svarbiausių kelių tarp Vokietijos ir Italijos. Iki 2025m. birželio mėn. šiame kelyje esančiuose penkiuose tuneliuose bus atliekami kelio darbai. Visgi renovacijos nebus atliekamos 2024m. liepos-rugpjūčio mėn. tam, kad vasaros atostogų sezono metu išvengti didelių spūsčių. Šioje teritorijoje taip pat statomi du nauji tiltai – tilto į Filacho miestą statymas turėtų būti baigtas 2025m. viduryje, o tilto link Zalcburgo statymas turėtų būti baigtas iki 2027m. Visgi 2027m. planuojama pradėti renovacinius darbus pačiame Tauern tunelyje.

Papildomi kelio darbai taip pat planuojami A8 greitkelyje tarp Miuncheno ir Zalcburgo. Teritorijoje prie Vokietijos ir Austrijos sienos šis greitkelis bus platinamas, jame atsiras 8 eismo juostos. Šio kelio teritorijoje esančiuose tiltuose taip pat bus atliekama daugiau nei tuzinas rekonstrukcinių darbų, dėl kurių bus sutrikdomas transporto priemonių eismas.

Austrijoje ir Vokietijoje planuojami svarbūs pasikeitimai

Raktažodžiai: darbas vairuotojams, darbas tolimųjų reisų vairuotojams, kelių draudimai, eismo apribojimai, Brenerio perėja