Vokietija apribos eismą Brenerio autostradoje

Vokietija apribos eismą Brenerio autostradoje

Austrijai įvedus naujus eismo ribojimus Tirolio regione, Bavarijos regiono vyriausybė taip pat pasirengė įvesti naujas taisykles. Darbas vairuotojams Vokietijoje bus apsunkintas draudimo vilkikams išvažiuoti iš Brenerio autostrados.

Dabartiniai vilkikų eismo ribojimai Tirolio regione privedė prie itin didelių spūsčių Bavarijos pusėje esančiame Brenerio kelyje. Būtent dėl to kai kurie vairuotojai renkasi savo maršrutus tęsti šalutiniais keliais, o tai trukdo Bavarijos gyventojams. Atsižvelgiant į šią situaciją, Bavarijos vyriausybė ketina uždrausti vilkikų eismą aplinkiniuose keliuose. Tai reikš, jog vilkikai, važiuojantys Brenerio autostrada, negalės iš jos išvažiuoti į gretimus kelius kaip A8 ar A93.

Vis dėlto Tirolio vyriausybė teisinasi, jog dėl susidariusių spūsčių kalti ne Austrijos eismo apribojimai, o netinkami ir neveiksmingi Europos Sąjungos įstatymai. Vyriausybės teigimu, Tirolio eismo ribojimai tėra bandymas sumažinti neigiamą ES pakeitimų poveikį. Todėl šį mėnesį vilkikų eismas Tirolio regione bus ribojimas šiomis dienomis:

  • Liepos 4d., pirmadienį.
  • Liepos 11d., pirmadienį.
  • Liepos 18d., pirmadienį.
  • Liepos 25d., pirmadienį.

    Pilną 2022m. apribojimų sąrašą galite rasti čia, o informaciją apie eismo apribojimus visoje Austrijos teritorijoje rasite spustelėję čia.

Raktažodžiai: darbas vairuotojams, darbas vairuotojams Vokietijoje, kelių apribojimai, kelių draudimai.

eismo apribojimai Vokietijoje