Eismo apribojimai Šveicarijoje, Vokietijoje ir Austrijoje

Eismo apribojimai Šveicarijoje, Vokietijoje ir Austrijoje

Liepos ir rugpjūčio mėn. Europoje atsiras svarbūs pasikeitimai. Šveicarijoje dėl audros sukeltos žalos uždaryti svarbūs keliai, Vokietijoje dėl rekonstrukcinių darbų uždarytas A40 greitkelis, o Austrijoje įvesti nauji eismo apribojimai.

Audros Šveicarijoje

Dėl audros Šveicarijoje uždaromi svarbūs keliai. A13 greitkelis kai kuriose vietose buvo užsemtas, viena kelio atkarpa tarp Grisons ir Ticino regionų visiškai suniokota liūties. Šioje teritorijoje esantis 90km ruožas bus uždaromas kelioms savaitėms, kad kelius būtų galima pataisyti. A13 greitkelis itin svarbus tiems, kurie važiuoja link San Bernardino perėjos ar nori išvengti važiavimo Gotardo tuneliu.

Simplon perėja – A13 greitkelio alternatyva važiuojantiems link Italijos – taip pat buvo uždaryta dėl purvo nuošliaužos, atsiradusios dėl audros. Tikimasi, jog po kelių dienų A13 greitkelyje bus galima atidaryti po vieną eismo juosta abejomis kryptimis.

Tilto rekonstrukcija Vokietijoje

Nuo rugpjūčio 6d., 15 savaičių periodui bus uždaromas šalia Bochum miesto esantis A40 greitkelis. Per šį laikotarpį bus naujai perstatomas greitkelio tiltas. Dėl uždaromos greitkelio atkarpos tarp Bochum-Harpen ir Westkreuz miestų vairuotojams siūloma naudoti aplinkinius kelius, tokius kaip A448 ir A43 greitkelius.

Papildomi kelių draudimai Austrijoje

Austrijoje, Salcburgo regione bus pratęsiami kelių apribojimai, kurie truks iki rugsėjo 8d. Dauguma jų negalioja vairuotojams, kurių galutinis maršruto taškas yra Austrijoje.

Tennengau vietovėje vairuotojams bus draudžiama išvažiuoti iš A10 greitkelio į gretimus kelius šiuose išvažiavimuose: Puch-Urstein (link Villach ir Salcburgo), Hallein (į Wiestal Landesstraße), Golling-Abtenau ir Kuchl (į Salzachtal Straße).

Pongau vietovėje iš A10 greitkelio į aplinkinius kelius nebus galima išvažiuoti šiuose išvažiavimuose: Altenmarkt im Pongau (į Ennstal Straße), Eben im Pongau (į Katschberg Straße), Flachau (į Flachauer Landesstraße), Flachauwinkl (į Flachauwinklstraße), Werden (į Salzachtal Straße), Pfarrwerfen-Werfen (į Affenwenger Landesstraße), Pongau (į Kreuzberg Landesstraße), Lammertal-Hüttau (į Schütt Straße).

Lungau vietovėje draudžiama išvažiuoti iš A10 greitkelio Zederhaus išvažiavimu į Zederhauser Straße. Anif teritorijoje apribojimai taikomi Salzachtal Straße, Ahornstraße, Neu-Anifer Straße, Kirchenstraße ir Schloss-Lasseregg-Straße. Elsbethen teritorijoje draudimai galios Halleiner Landesstraße. Grödig miesto centre apribojimai taikomi šiose gatvėse: Neue-Heimat-Straße, Moosstraße, Berchtesgadener Straße, Grödiger Landesstraße, Glanegger Landesstraße ir Berchtesgadener Straße. Großgmain miesto centre apribojimai galios Großgmainer Landesstraße kelyje. Wals-Siezenheim savivaldybėje apribojimai bus taikomi šiose gatvėse: Edelweißstraße, Grödigerweg, Josef-Hauthaler-Straße, Lagerhausstraße, Schulstraße, Viehhauser Straße ir Wiener Straße.

Liepos ir rugpjūčio mėn. Europoje atsiras svarbūs pasikeitimai. Šveicarijoje dėl audros sukeltos žalos uždaryti svarbūs keliai, Vokietijoje dėl rekonstrukcinių darbų uždarytas A40 greitkelis, o Austrijoje įvesti nauji eismo apribojimai. Audros Šveicarijoje Dėl audros Šveicarijoje uždaromi svarbūs keliai. A13 greitkelis kai kuriose vietose buvo užsemtas, viena kelio atkarpa tarp Grisons ir Ticino regionų visiškai suniokota liūties. Šioje teritorijoje esantis 90km ruožas bus uždaromas kelioms savaitėms, kad kelius būtų galima pataisyti. A13 greitkelis itin svarbus tiems, kurie važiuoja link San Bernardino perėjos ar nori išvengti važiavimo Gotardo tuneliu. Simplon perėja – A13 greitkelio alternatyva važiuojantiems link Italijos – taip pat buvo uždaryta dėl purvo nuošliaužos, atsiradusios dėl audros. Tikimasi, jog po kelių dienų A13 greitkelyje bus galima atidaryti po vieną eismo juosta abejomis kryptimis. Tilto rekonstrukcija Vokietijoje Nuo rugpjūčio 6d., 15 savaičių periodui bus uždaromas šalia Bochum miesto esantis A40 greitkelis. Per šį laikotarpį bus naujai perstatomas greitkelio tiltas. Dėl uždaromos greitkelio atkarpos tarp Bochum-Harpen ir Westkreuz miestų vairuotojams siūloma naudoti aplinkinius kelius, tokius kaip A448 ir A43 greitkelius. Papildomi kelių draudimai Austrijoje Austrijoje, Salcburgo regione bus pratęsiami kelių apribojimai, kurie truks iki rugsėjo 8d. Dauguma jų negalioja vairuotojams, kurių galutinis maršruto taškas yra Austrijoje Tennengau vietovėje vairuotojams bus draudžiama išvažiuoti iš A10 greitkelio į gretimus kelius šiuose išvažiavimuose: Puch-Urstein (link Villach ir Salcburgo), Hallein (į Wiestal Landesstraße), Golling-Abtenau ir Kuchl (į Salzachtal Straße). Pongau vietovėje iš A10 greitkelio į aplinkinius kelius nebus galima išvažiuoti šiuose išvažiavimuose: Altenmarkt im Pongau (į Ennstal Straße), Eben im Pongau (į Katschberg Straße), Flachau (į Flachauer Landesstraße), Flachauwinkl (į Flachauwinklstraße), Werden (į Salzachtal Straße), Pfarrwerfen-Werfen (į Affenwenger Landesstraße), Pongau (į Kreuzberg Landesstraße), Lammertal-Hüttau (į Schütt Straße). Lungau vietovėje draudžiama išvažiuoti iš A10 greitkelio Zederhaus išvažiavimu į Zederhauser Straße. Anif teritorijoje apribojimai taikomi Salzachtal Straße, Ahornstraße, Neu-Anifer Straße, Kirchenstraße ir Schloss-Lasseregg-Straße. Elsbethen teritorijoje draudimai galios Halleiner Landesstraße. Grödig miesto centre apribojimai taikomi šiose gatvėse: Neue-Heimat-Straße, Moosstraße, Berchtesgadener Straße, Grödiger Landesstraße, Glanegger Landesstraße ir Berchtesgadener Straße. Großgmain miesto centre apribojimai galios Großgmainer Landesstraße kelyje. Wals-Siezenheim savivaldybėje apribojimai bus taikomi šiose gatvėse: Edelweißstraße, Grödigerweg, Josef-Hauthaler-Straße, Lagerhausstraße, Schulstraße, Viehhauser Straße ir Wiener Straße. Raktažodžiai: darbas vairuotojams, darbas tolimųjų reisų vairuotojams, kelių draudimai, eismo apribojimai

Raktažodžiai: darbas vairuotojams, darbas tolimųjų reisų vairuotojams, kelių draudimai, eismo apribojimai